niedziela, 23 stycznia 2011

Patrycja4700


Przed: Jest całkiem ok. Elementy twarzy tworzą razem fajny wyraz, ładnie ze sobą wyglądają. Włosy jak najbardziej pasują. Niestety wszysko psuje makijaż. Użyłaś do niego cieni LUXE, na które mam uczulenie. Usta za mocno pomalowałaś błyszczykiem. 7/10

Po: Masz tylko cienie LUXE, więc postanowiłam w ogóle nie malować nimi lalki. Użyłam za to dwie kredki: zielonej i fioletowej, bo tylko takie posiadasz. Usta pomalowałam na krwisty czerwony, po czym dodałam kroplę błyszczyka. Te brwi wyglądają strasznie, niestety nic nie mogłam z nimi zrobić.



Przed: Takie ciężkie buty do lekkiej sukienki?! I do tego krzywo założony naszyjnik... Nie ma co się rozpisywać, po prostu nie jest ładnie. 2/10


Po: Wiem, że nie wyszło mi nic specjalnego, ale cóż innego mogłam wymyślić mając do dyspozycji zaledwie półtora strony ciuszków a w tym sporo darmówek (doliczyłam się ich 29 nie licząc dodatków)? Wyszła mi taka oto luźna stylizacja.

sobota, 22 stycznia 2011

Domixxo

Przed: Twoja twarz pozostawia wiele do życzenia. Nos jest zdecydowanie za wysoko a usta... nie lubię tych ust. Makijaż oczu jest niedokładny a mocno pociągnięty puder robi z lalki taką świnkę ;P. Nie lubię tych włosów, ale tutaj prezentują się ok. Ogólnie wyszedł Ci taki wesoły i promienny makijaż. Szkoda tylko, że nie do końca dopracowany. 5/10
Po: Wzięłam przykład z Ciebie: również umalowałam dollkę na wesołe, promienne kolory. Uwielbiam malować te oczy! Do tej stylizacji użyłam aż pięciu cieni. Usta pociągnęłam szminką w naturalnym kolorze i lekko musnęłam błyszczykiem. Włosy również pozostawiłam 'wesołe'. Mam nadzieję, że się spodoba.Przed: Twój ubiór nie ma zbędnych dodatków. Może jest trochę pusto, ale to nie oznacza, że źle. Podoba mi się połączenie bluzki z torebką odznaczającą się ciemniejszym odcieniem jej koloru (bluzki). 8/10

Metamorfozy ubraniowej nie będzie, ponieważ wszystkie ciuszki wyniosłaś (jak podejrzewam) do schowka.

Metmorfoza jarus55

Przed: Podoba mi się makijaż, ma w sobie to coś. Jest jednak nierówny i na prawym oku mało staranny Twarz jest mało oryginalna, ale da się znieść. Nie lubię tych włosów a opaska w ogóle nie pasuje. 5/10

Po: Poprosiłeś mnie, abym nie zmieniała koloru fryzury i tak też zrobiłam. Makijaż jakoś specjalnie się nie różni a to dlatego, że masz tylko cztery cienie. Ja do swojej stylizacji użyłam trzech, do tego tusz i puder. Fryzurka jest lekka, ale ładna.

Przed: Podoba mi się. Widzę, że użyłeś do tego wszelkich odcieni mojego ulubionego koloru: fioletu ;). Przyczepię się jedynie do torebki, która w ogóle tutaj nie pasuje. Buty, które zaprojektowałeś z trzech par są świetne! Nie jestem także do końca przekonana do tego paska, ale jest znośny. 8/10Po: Kombinowałam, kombinowałam, aż wyszło coś klasycznego. Wiem, że skarpet ( tu stworzonych ze zwykłych butów) zazwyczaj nie nosi się do podkolanówek. To jednak tylko gra i pozwoliłam sobie na taką kombinację. Mam nadzieję, że efekt Wam się podoba :).

Komentarze mile widziane!

Metamorfoza Selena05050



Przed: W ogóle mi się nie podoba. Z elementów twarzy nie lubię nosa, reszta może być. Umalowanie oczu i sztuczne rzęsy są przerażające! Nie cierpię cieni Luxe, w nich dollka wygląda sztucznie. Ogólnie Twoja lalka przypomina Barbie. 2/1o

Po: Dzięki oczom lekko przypominasz Japonkę. Tworząc stylizację postanowiłam to wykorzystać. Oczy podkreśliłam tuszem i eyelinerem, co daje efekt bardziej skośnych. Do tego trzy rodzaje tuszów, bordowa pomadka, puder + najbardziej pasujący według mnie do całości dodatek: opaska.
Przed: Tutaj nawet nie ma porównania co do stylizacji twarzy. Pomysł fajny, ale wykonanie nie do końca dopracowane. Sukienkę zastąpiłabym inną, białą. Odjęłabym bransoletkę, pozostałe dodatki w zupełności wystarczą. Dodałabym jakieś rajstopki. 5.5/10

Po: I tak oto powstała moja pierwsza luźna stylizacja. Bluzkę, z której wyczarowałam tunikę (przedłużyłam z udziałem innej bluzki) okrywa stworzona z dwóch innych peleryna (?). Do tego spodnie 3/4, buty, czapka oraz torba.

piątek, 21 stycznia 2011

Metmorfoza dladziewczyn


Przed: Nie podoba mi się. Najgorzej wypada nos... Jest zdecydowanie za mały względem ust i osadzony za wysoko. Przez to Twoja lalka przypomina Mchaela Jacksona O.o. Jak na tyle kosmetyków nie wysiliłaś się. Nie lubię tego odcieniu szminki, jest za mocny. Jedyne, co podoba mi się w Twojej medoll to włosy a nie zważając na nos elementy twarzy są ok. 3/10


Po: Starałam się makijażem odwrócić uwagę nie najlepszego nosa. Tutaj przede wszystkim przeważa fiolet. Planowałam nie malować ust, ale ich naturalny kolor to róż, który nie prezentuje się tutaj najlepiej a brakuje Ci cielistej pomadki. Oczy pomalowałam fioletowym i białym cieniem a usta musnęłam na mocny, kontrowersyjny fiolet.Przed: Twoja dollka sprawia wrażenie, jakby uciekła z klasztoru. To wszystko przez te spodnie. Nie rozumiem, po co zakładasz rurki do sukienki... O wiele lepiej wyglądałyby zwykłe rajstopy. Ten płaszcz pasuje do luźnych stylizacji, więc tutaj w ogóle go nie widzę. Dobrze, że przynajmniej spisałaś się co do kolorystyki.Po: Jak na taki zasób ciuchów, to nawet jestem z siebie zadowolona. Góra to marynarka okrywająca dwie bluzki oraz kapelusz. Dół składa się z minimalnej spódniczki, którą stworzyłam z dwóch innych. Do tego torebka oraz buty. Miałam w planach założyć dłuższe, może jakieś kozaczki, ale takich nie znalazłam.

Co sądzicie o metamorfozie? Bardzo proszę swoje opinie wyrażać w komentarzu :). Będę stosować się do Waszych rad i uwzględniać wszystkie opinie.

Metamorfoza FlyMissy05

Przed: Elementy twarzy w sumie ok, choć są bardzo pospolite. Makijaż ust przykuwa uwagę, co dowodzi o Twojej oryginalności, jednakże proponuję inne kolory pomadek. Jeśli chodzi o oczy, to ich umalowanie średnio mi się podoba. Zrezygnowałabym ze sztucznych rzęs: make-up i tak jest ciemny i intensywny. Poza tym soczewki out! Włosy to jedne z moich ulubionych a brwi trochę za wysoko. Ogólne wrażenie całkiem ok, choć do ideału sporo brakuje. 6/10

Po: Postawiłam na ostry makijaż. Niestety na te usta nie działa błyszczyk LUXE, ale ( mam nadzieję) jakoś sobie poradziłam. Malując je użyłam dwie szminki, co nadało efekt lekkiego błyszczenia. Trudno maluje mi się te oczy. Przyznam, że zajęło mi to przynajmniej 10 min.

Przed: fajnie, podoba mi się. Bardzo lubię tą spódniczkę. Zdjęłabym zegarek-wisiorek oraz dodałabym coś pod kolor butów, np. torebkę. Nie widzę także nic pasującego kolorystycznie do spódnicy. 7/10
Po: Propozycja typowo jesienna. Góra to lekki płaszczyk, rękawiczki, czapka, szal i składająca się z sukienki + krótkich spodenek bluzka. Dół wyróżnia się stylowymi dodatkami jak torebka, wystrzałowe buty i pasujące do całości skarpety. Powiem, że długo zastanawiałam się nad tymi rękawiczkami, ale doszłam do wniosku, że dodają one charakteru.

Co sądzicie o obu stylizacjach? Bardziej przypadły Wam do gusty wersje 'przed', czy może 'po'?

Metamorfoza LaLa67856


Przed: Wspaniale! Podoba mi się symetria zachowana w Twoim wyglądzie. Makijaż w zimnych, morskich barwach korzystnie wpływa na wizerunek dollki. Z reguły nie lubię tych kropelek nałożonych na oczy, ale tutaj jestem zdecydowanie na tak. Kolczyki na twarzy są ok, bez nich byłoby pusto. Twarz także jest ok. Nie mam do Twojej lalki praktycznie żadnych zastrzeżeń, dlatego nie zawaham się postawić pełnej dziesiąteczki :). Jak wspomniałam, 10/10


Po: Wiem, że ta metamorfoza nie miała większego sensu, i tak Twoja wersja góruje. Mimo to starałam się Ci dorównać. Wyszło w pewien sposób przeciwieństwo makijażu 'przed'. Zrezygnowałam z dodatków. Użyłam tylko pieprzyka.


Przed: Tutaj też jest fajnie. Do góry w ogóle nie mam zarzutów, natomiast dół nie zadowala. Buty zlewają się ze spodniami, co daje efekt kostiumu Spidermana xD. Proponowałabym zmienić buty na inne: czarne, ale z jakimiś widocznymi dodatkami, mogą być nieco dłuższe. Poza tym ok. Mało kto potrafi stworzyć taką stylizację z większości darmówek. 8/10

Po: stylizację dla Ciebie wykonywałam wyjątkowo długo. To po części dlatego, że jak na tyle strapunktów nie masz zbyt wielu ubrań. Nie planowałam dodać tej torebki, po prostu nie znalazłam odpowiedniejszej a koniecznie chciałam torebkę dodać. Bez tego dodatku stylizacja jest taka... nijaka. Całość składa się z dwunastu elementów.