czwartek, 27 stycznia 2011

Nateksana


Przed: Na pierwszy rzut oka podoba mi się. Jedak po dłuższym przyjrzeniu się dostrzegłam sporo niedoskonałości: oczy pomalowane LUXE, nos jak u prosiaka, nieładne brwi... Bardzo podoba mi się pomalowanie policzków, które potraktowałaś dwoma innymi cieniami. Przemawia do mnie dobór fryzury. 6/10

Po: Makijaż policzków jest wynikiem dziesiątek nieudanych prób ich umalowania. Zrobiłam chłodny make-up w charakterystycznych barwach zimy. Myślę, że ta fryzura pasuje tutaj najbardziej. Odwraca uwagę brzydkiego nosa.

Przed: Nie chcę Cię urazić, dlatego nie będę tego jakoś strasznie opisywać. NIC do siebie nie pasuje kolorystycznie, ani nie ma tutaj określonego stylu. Jeśli chciałaś je połączyć, to mam prośbę: więcej tego nie rób ;). Nie mam za co dać punktów... 1/10

Po: Sama nie wiem, czy podoba mi się to, co stworzyłam. Strój wygląda na dość ubogi, ale użyłam do niego dziewięciu elementów. Powiem szczerze, że nie masz w szafie ani jednego ciuszka, który baardzo mi się podoba i zainspirowałby mnie. Szkoda, że nie masz u siebie typowych , klasycznych i najlepiej czerwonych szpilek...

Chciałam bardzo podziękować, osobie, która od pewnego czasu komentuje praktycznie wszystkie moje wypociny. Tą osobą jest botakchce :). Niestety nikt więcej nie używa klawiatury podczas odwiedzania tego bloga a nietrudno to odebrać tak, że po prostu moje metamorfozy uważane są za do d*py.

środa, 26 stycznia 2011

Matte0808


Przed: Nie rozumiem, po co taki śliczny makijaż zakrywasz okularami. Podoba mi się sposób, w jaki połączyłaś kolory. Przepraszam, ale muszę to napisać: te usta przypominają mi odbyt. Fryzura natomiast zwyczajnie mi się znudziła. Uszy koniecznie zmień na inne. No dobra, bez przesady. W Twoim przypadku pieprzyki zamiast dodawać oryginalności- szpecą. Gdyby nie makijaż, ocena byłaby zdecydowanie niższa. 6/10
Po: Wyszło mi coś w miarę eleganckiego. Nie masz innych cieni wartych uwagi, dlatego w większości użyłam fioletu. Nie wiem, czy w tym momencie opaska lalkę szpeci, czy może przeciwnie, ale postanowiłam ją wtrącić we włosy, ponieważ było pusto. Usta zostawiłam, jakie były, użyłam wyłącznie błyszczyka, którego i tak ledwo widać. Pomalowanie ust na jeden z posiadanych przez Ciebie kolorów, optycznie zwiększyłoby ich objętość.

Przed: Podoba mi się Twój strój. Jest klasycznie, elegancko i ogólnie fajnie. Dodałabym jedynie rajstopy. Bez nich jest tak jakoś pusto. Nie mam nic więcej do dodania. 8/10

Po:
Zdaję sobie sprawę, że nie wyszło mi najlepiej. Również postawiłam na klasykę, ale jakoś nie miałam weny... Masz mało ciuszków, nie wspominając już o butach. Całość prezentuje się lepiej bez udziału rajstop. Próbowałam dobrać coś kolorystycznie do bluzki, ale się nie dało: nie masz.

wtorek, 25 stycznia 2011

luckymiss111


Przed: Fajny miałaś pomysł na makijaż. Niestety nie podoba mi się jego wykonanie. Jest niestaranny, z bliska wygląda, jakby powieki były czymś poplamione. Przez te soczewki lalka wygląda sztucznie. Moim zdaniem w Twoim przypadku błyszczyk jest zbędny. Muszę zaznaczyć, że już po raz trzeci spotykam się z identycznym wyborem elementów twarzy. 4.5/10

Po: Starałam się stworzyć coś w miarę oryginalnego. Nie lubię samodzielnie oceniać efektów swojej pracy, dlatego opinię na temat tego, czy mi wyszło pozostawię Wam (najlepiej, gdyby została wyrażona w komentarzu ;D). Nie jestem przekonana co do koloru włosów, które wybrałam, no ale inne jakoś mi nie pasowały.

Przed: Mimo, że strój nie jest skomplikowany, nie mam nic przeciwko niemu. Wszystko jest na swoim miejscu i wszystko do siebie pasuje. Myślę, że nie jedna dziewczyna w takim stroju z chęcią wyszłaby na ulicę. Mowa o realu, ale czy jak na możliwości Stardoll, to trochę nie za cienko? Nie zważając na wszystko, daję 8/10.
Po: To dopiero moja bodajże trzecia luźna stylizacja, nie jestem w tym obeznana. A więc tak: na głowę założyłam modną czapkę, płaszcz wyczarowałam z dwóch osobnych, dodałam zwyczajną podkoszulkę z napisem 'Save the future', krótkie letnie spodenki, rajstopy plus buty nadające się do tańca.

poniedziałek, 24 stycznia 2011

domi022


Przed: Niektóre włosy w połączeniu z pasemkami wyglądają okropnie. Niestety należą do nich te wybrane przez Ciebie. Gdybyś pasemka nałożyła tylko na przód, nie wyglądałoby to najgorzej. Podoba mi się makijaż oka, ale osobno. W Twojej stylizacji nie sprawdza się najlepiej. I znów dokładnie te same elementy twarzy, o których napisałam w poprzedniej metamorfozie ;]. Moja ocena: 4/10

Po: Nie miałam dużego pola do popisu. Do tej stylizacji w ogóle nie pasują usta a konkretnie kolor. Chętnie zmieniłabym je na jasne, gdybym takową szminkę miała. Marzą mi się do tego różowe policzki, tutaj także nie miałam materiałów. Aby to wszystko nadrobić, postanowiłam stworzyć niepowtarzalny makijaż powiek. Nie ko końca mi taki wyszedł... Czy jestem zadowolona z całości? Raczej nie.



Przed: Widzę tutaj zwykłą, niczym nie wyróżniającą się kreację. Trampki na bluzce, trampki na nogach ;>. Niby wszystko jest ok, ale niezbyt się wysiliłaś a do ideału sporo brakuje. Jest lepiej, niż z makijażem. 5/10

Po: I tutaj przyznam się bez bicia, że użyłam magii photoshopa. Musiałam jednak zrobić coś z fryzurą a stylizacja ta z niebieskimi włosami wyglądała koszmarnie. Zacznę może od stóp: na nogi założyłam dwie pary butów, czarne i brązowe. Dodałam też klasyczne rajstopy. Wybrałam czarną torebkę, niestety nie pasował mi w niej czerwony dodatek, dlatego zakryłam ją inną. Oprócz tego lalkę ubrałam w czarny płaszcz, krótkie spodenki i obfity szal. Z jakiejkolwiek bluzki pod spód zrezygnowałam.

natalka444


Przed: Oj, skąpo, skąpo ;D. Widzę, że cenisz sobie naturalność. Tutaj jednak brak makijażu (poza tuszem, o którym za chwilę) wyszedł moim zdaniem na plus. Po zdjęciu okularów przeżyłam istny koszmar. Dobra, może koszmar to lekka przesada, ale wyjątkowo nie przepadam za białym tuszem. Przejdę do elementów twarzy: ten rytuał powtarza się u co drugiej stardollowiczki. Ten nos, te oczy i te usta. Nie wiem, jak Was, ale mnie już to dawno znudziło. 7/10


Po: Nie jestem do końca przekonana, czy ten kolczyk dodaje, czy też odejmuje lalce z urody. Dodałam go, bo wydawało mi się jakoś pusto. Makijaż powstał w wyniki długotrwałego rozcierania cienia. Myślę, że pasuje do niego kolor włosów.


Przed: I tutaj całkowita klapa ;|. 'Świeetne' połączenie dwóch przeciwstawnych do siebie barw: czerwieni i niebieskiego (no.. tutaj może granat). Najodpowiedniejsze miejsce dla tej bluzki to... śmietnik. W ogóle mi się ona nie podoba, zastąpiłabym ją porządną sukienką. Nie wspominając już o nie pasujących do niczego pantoflach. Jesteś ubrana od głowy po same stopy w ciuchy marki Miss Sixty. Uwierz mi, tu nie chodzi o metkę. 1 pkt. na zachętę, bo nie mam za co przyznać więcej ;P. 1/10

Po: Można by rzec, że jestem w tych butach zakochana. Dlatego też nie zawahałam się ich wykorzystać. To, co stworzyłam to takie pomieszanie stylów: luźnego oraz elegancji.

PrincessKingaJ


Przed: Makijaż oka przypadł mi do gustu, ale ust już mniej. Pomalowałaś je niedokładnie, widać poprzednią różową warstwę. Elementy twarzy ładnie ze sobą wyglądają. Zrezygnowałabym z tej 'chińskiej' karnacji. 7/10

Po: Makijaż w zasadzie podobny do Twojego, jednak mój jest bardziej wyrazisty i ostrzejszy. Powieki pomalowałam na trzy kolory, po czym dodałam odrobinę niebieskiej kredki i podkreśliłam tuszem. Policzki potraktowałam delikatnie pudrem a usta zostawiłam w spokoju. Wybaczcie, że znów ta fryzura, ale żadna inna mi nie pasowała.


Przed: Strój nie jest przekombinowany, prosty, wszystko do siebie pasuje. Podoba mi się. Brakuje mi tylko takiej nutki szaleństwa. Jeśli koniecznie chcesz postawić na klasykę, przydałaby się jakaś torebka. 6.5/10
Po: Ehh, ostatnimi czasy trafiam na same nowe stardollowiczki, których ilość ubrań nie zachwyca. Moja stylizacja także jest prosta. Podobnie jak w makijażu, przypomina Twoją. Ubrałam lalkę w buty składające się z dwóch innych par, rajstopy, śliczną marynarkę, spódnicę oraz bluzkę, której postanowiłam nie wpuszczać. Dodałabym do tego torebkę, gdybyś tylko choć jedną miała.

niedziela, 23 stycznia 2011

veronica_38

Przed: Szkoda, że dość ładny makijaż zakryłaś okularami. Cóż, byłby idealny, gdyby nie był wykonany cieniem LUXE. Nie lubię tych włosów, przy nich głowa lalki staje się kwadratowa. Usta zbyt mocno pomalowałaś błyszczykiem. Pasemka wyglądają szkaradnie. 4.5/10
Po: Masz mało kosmetyków, więc postawiłam na naturalność. Usta lekko maznęłam błyszczykiem natomiast policzki wypudrowałam. Fryzurka podkreśla naturalny look.


Przed: Zwykły, luźny zestaw, w którym nie widzę nic specjalnego. Trampki zastąpiłabym szpilkami pod kolor marynarki, ewentualnie dodałabym jakąś torbę. 4/10


Po: Mimo, że nie masz nawet pełnej strony zapełnionej ubraniami, postanowiłam nie poddawać się. Stworzyłam dość szaloną kreację z udziałem trzech sukienek. Wystające niebieskie, hm.. frędzle (?) opadające na ręce mają służyć za ramiączka. Poprawiłabym je jakimiś dodatkami w podobnym kolorze, ale nie mam materiałów.