niedziela, 30 stycznia 2011

Madzix9898


Przed: Niby większość poprawnie, ale nie podoba mi się. Elementy twarzy są w porządku, jednak makijaż oka mało widoczny i nie do końca dokładny. Ten pliczków podoba mi się jeszcze mniej. Lalka wygląda w nim, jakby była w czymś umazana. Puder, którego użyłaś toleruję tylko przy ciemnej karnacji. Kolczyki są tu niepotrzebne a kolor skóry do zmiany.
Po: Już wcześniej narzekałam na te oczy i powtórzę swoją tezę: nie cierpię ich malować! Mam nadzieję, że mimo wszystko coś tam mi wyszło... Na początek podkreśliłam powieki ciemnozielonym cieniem, następnie użyłam jaśniejszej zieleni, potem białego. Całość przyciemniłam czarnym. Policzki maznęłam ciemnym różem a brwi przesunęłam do dołu.


Przed: Ehh, nie wysiliłaś się. Praktycznie nic do siebie nie pasuje a ta sukienka (konkretnie jej góra) jest straszna. Dostajesz jeden pkt. za dość ładną torebkę. 1/10

Po:
Po: Tak się mordowałam ze stylizowaniem Twojej lalki, iż zwątpiłam, że w ogóle kiedyś wyjdę z Twojego apartamentu. W skutku mam dla Ciebie zwiewną propozycję składającą się z okularów, pasiastej bluzki, płaszczu, naszyjnika, spodni 3/4 i butów. Masz wiele ciuszków, ale wszystkie w innej kolorystyce... Jeśli już znalazłam dwa pasujące do siebie elementy garderoby, pozostałe wszystko niszczyły.

sobota, 29 stycznia 2011

kinderekX33


Przed: Makijaż ok, ale doczepię się do włosów: ich kolor jest w porządku, jednak tutaj pasowałyby krótsze a poza tym zwyczajnie mi się znudziły. Nerdy proponuję założyć na oczy. Nie podoba mi się miejsce, które zarezerwowałaś dla pieprzyka a brwi są za wysoko. 6/10


Po: Stworzyłam subtelny makijaż w ciepłych barwach. Z elementów twarzy obniżyłam brwi. Nie pasowała mi kompletnie żadna fryzura, dlatego postawiłam na klasykę i wybrałam zwyczajne włosy upięte z tyłu. Do całości użyłam: tuszu, czterech cieni i pudru.

Przed: Podoba mi się to, co stworzyłaś. Z jednej strony jest elegancko i klasycznie, ale z drugiej ciężko i stanowczo. Zmieniłabym tylko spodenki. Najlepiej na jakieś jeansowe. 6.5/10

Po: Nie jestem specjalnie zadowolona z tego, co mi wyszło. Nie doszukałam się odpowiedniej marynarki a szkoda, bo pasowałaby tutaj... N głowę założyłam czapkę, następnie bluzkę z ELLE, potem dwa paski, buty, torebkę odpowiadającą kolorystycznie kawałku buta oraz pasku, a na koniec stworzyłam rajstopy składające się z dwóch.

piątek, 28 stycznia 2011

olcia12200


Przed: Bardzo, ale to bardzo podoba mi się połączenie tych elementów twarzy. Lubię 'czekoladki', są takie oryginalne ;). Jedyne, co bym tutaj zmieniła to brwi, które osadziłaś za wysoko i za to odejmę jeden punkt. 9/10


Po: Czekolada sama w sobie jest słodka, ale ja nadałam Twojej lalce jeszcze słodszy wyraz twarzy ;). Do makijażu oczu wykorzystałam trzech cieni: czarnego, żółtego i bordowego. Po policzkach raz przejechałam czerwonym pudrem. Myślę, że ta fryzurka pasuje tutaj najbardziej.


Przed: Tu jest gorzej w porównaniu do medoll. Ta marynarka nie prezentuje się w Twojej stylizacji najlepiej. Proponowałabym zwykłą, bez dziur. Pasek nie jest tutaj potrzebny. Podciągnij spódnicę tak, żeby się z nim zlała. 5/10

Po: Moja propozycja to wszelkiego rodzaju odcienie brązu. Góra to czarny kapelusik, następnie jest brązowa kamizelka a pod nią złotawa bluzka. Długo szukałam odpowiednich spodni. Nie znalazłam pasujących, dlatego poszłam w stronę spódnicy. Chciałam wybrać taką, która nie rzuca się bardzo w oczy. Mam nadzieję, że mi się udało. Następnie są czarne rajstopy, skarpety założone wysoko, buty i wielgachna torba.

texi22


Przed: Podobają mi się: makijaż oczu, nos, brwi i ewentualnie fryzura, ale niestety nic poza tym. Twoja medoll przeraża sztucznością. Koniecznie zrezygnowałabym z: soczewek, niepasujących tutaj do niczego kolczyków, ust, karnacji, bardzo pospolitych włosów, okrągłego owalu twarzy... Czyli właściwie ujęłabym 3/4 całej stylizacji. Policzki są pomalowane byle jak a na usta nałożyłaś zbyt dużo błyszczyku. 1.5/10


Po: Oczy na początku pomalowałam na jasno niebiesko. Następnie przyciemniłam na czarno i dodałam białego przy brzegach. Fryzurą starałam się odwrócić uwagę okrągłej twarzy. Nos pocieniowałam pudrem, którego użyłam również do policzków. Usta potraktowałam ciemną czerwienią.

Przed: Nie podoba mi się. Niby jest poprawnie, ale zwyczajnie nie przypadło mi to do gustu. Przede wszystkim odjęłabym rajstopy a na ich miejsce dała czarne. Nie ma się co rozpisywać. 3/10

Po: Niektóre stylizacje mają to do siebie, że lepiej wyglądają z odkrytymi nogami. Tutaj widać strój złożony z siedmiu elementów. Prosty do wykonania. Jeśli komuś z Was się podoba łatwo, można sobie stworzyć podobny ;).

Emma_Gilbert19


Przed: Większość elementów twarzy lubię, ale usta to koszmar! Oprócz nich zmieniłabym również skórę, której odcień jest straszliwie szpetny. Oprócz tego, że brwi są za wysoko, przydałby się jakikolwiek makijaż. Sam tusz z pewnością nie przykuje uwagi odwiedzających. Do fryzury się nie doczepię, pasuje. 4/10

Po: Gdyby nie usta, wyraz twarzy byłby zupełnie inny. Bardzo lubię te oczy, dlatego nie miałam większego problemu z ich pomalowaniem. Użyłam trzech cieni: niebieskawy, biały, ciemno różowy i czarną kredkę, którą wykorzystałam do podkreślenia górnej powieki. Zupełnie zapomniałam o brwiach. Planowałam umieścić je niżej.

Przed: Estetycznie, ale pusto. Nie potrafię dokładnie określić czego, ale czegoś mi brakuje. Twój strój niczym się nie wyróżnia i jest nudny. Proponuję zastąpić białą kieckę, na taką koloru czarnego. Przydałaby się ewentualnie czapka (masz taką czarno-białą, byłaby idealna).


Po: Zacznę od góry: głowę zaopatrzyłam w ostatnio lubiany przeze mnie melonik, na szyję założyłam kawową arafatkę. Tułowie to brązowa kurtka, darmowa bluzka w paski, czarny pas, który ledwo widać oraz wzorzysta spódnica. Dół odznacza się wysokimi butami i rajstopami. Najbardziej rzuca się w oczy dodatek w postaci kawy, który od pewnego czasu stał się na Stardoll dodatkiem popularnym. Mam nadzieję, że się podoba :).

czwartek, 27 stycznia 2011

Nateksana


Przed: Na pierwszy rzut oka podoba mi się. Jedak po dłuższym przyjrzeniu się dostrzegłam sporo niedoskonałości: oczy pomalowane LUXE, nos jak u prosiaka, nieładne brwi... Bardzo podoba mi się pomalowanie policzków, które potraktowałaś dwoma innymi cieniami. Przemawia do mnie dobór fryzury. 6/10

Po: Makijaż policzków jest wynikiem dziesiątek nieudanych prób ich umalowania. Zrobiłam chłodny make-up w charakterystycznych barwach zimy. Myślę, że ta fryzura pasuje tutaj najbardziej. Odwraca uwagę brzydkiego nosa.

Przed: Nie chcę Cię urazić, dlatego nie będę tego jakoś strasznie opisywać. NIC do siebie nie pasuje kolorystycznie, ani nie ma tutaj określonego stylu. Jeśli chciałaś je połączyć, to mam prośbę: więcej tego nie rób ;). Nie mam za co dać punktów... 1/10

Po: Sama nie wiem, czy podoba mi się to, co stworzyłam. Strój wygląda na dość ubogi, ale użyłam do niego dziewięciu elementów. Powiem szczerze, że nie masz w szafie ani jednego ciuszka, który baardzo mi się podoba i zainspirowałby mnie. Szkoda, że nie masz u siebie typowych , klasycznych i najlepiej czerwonych szpilek...

Chciałam bardzo podziękować, osobie, która od pewnego czasu komentuje praktycznie wszystkie moje wypociny. Tą osobą jest botakchce :). Niestety nikt więcej nie używa klawiatury podczas odwiedzania tego bloga a nietrudno to odebrać tak, że po prostu moje metamorfozy uważane są za do d*py.

środa, 26 stycznia 2011

Matte0808


Przed: Nie rozumiem, po co taki śliczny makijaż zakrywasz okularami. Podoba mi się sposób, w jaki połączyłaś kolory. Przepraszam, ale muszę to napisać: te usta przypominają mi odbyt. Fryzura natomiast zwyczajnie mi się znudziła. Uszy koniecznie zmień na inne. No dobra, bez przesady. W Twoim przypadku pieprzyki zamiast dodawać oryginalności- szpecą. Gdyby nie makijaż, ocena byłaby zdecydowanie niższa. 6/10
Po: Wyszło mi coś w miarę eleganckiego. Nie masz innych cieni wartych uwagi, dlatego w większości użyłam fioletu. Nie wiem, czy w tym momencie opaska lalkę szpeci, czy może przeciwnie, ale postanowiłam ją wtrącić we włosy, ponieważ było pusto. Usta zostawiłam, jakie były, użyłam wyłącznie błyszczyka, którego i tak ledwo widać. Pomalowanie ust na jeden z posiadanych przez Ciebie kolorów, optycznie zwiększyłoby ich objętość.

Przed: Podoba mi się Twój strój. Jest klasycznie, elegancko i ogólnie fajnie. Dodałabym jedynie rajstopy. Bez nich jest tak jakoś pusto. Nie mam nic więcej do dodania. 8/10

Po:
Zdaję sobie sprawę, że nie wyszło mi najlepiej. Również postawiłam na klasykę, ale jakoś nie miałam weny... Masz mało ciuszków, nie wspominając już o butach. Całość prezentuje się lepiej bez udziału rajstop. Próbowałam dobrać coś kolorystycznie do bluzki, ale się nie dało: nie masz.